آیا قصد ارائه درخواست برای اکسپرس اینتری کانادا تحت برنامه تجارت ماهرانه فدرال (FSTP) را دارید؟

برنامه تجارت ماهرانه فدرال (FSTP) به شما این امکان را می دهد که در صورت داشتن حداقل دو سال سابقه کار تمام وقت (یا به میزان مساوی سابقه کار پاره وقت) در یک تجارت ماهرانه در مدت پنج سال، برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید. سال قبل از درخواست شما باید حداقل امتیاز 67 را در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) به دست آورید که مستلزم داشتن تجربه کاری ماهرانه و مهارت های زبان انگلیسی یا فرانسوی است. شما همچنین بر اساس سن، سازگاری با اقامت در کانادا و اینکه آیا یک پیشنهاد شغلی معتبر دارید ارزیابی خواهید شد.

Pax Law متشکل از متخصصین تضمین تاییدیه های مهاجرت، با سابقه ای برجسته است. ما می‌توانیم با یک استراتژی حقوقی محکم، روال اداری دقیق و توجه به جزئیات و سال‌ها تجربه در ارتباط با مقامات مهاجرت و ادارات دولتی به شما در درخواست اکسپرس اینتری کانادا کمک کنیم.

وکلای مهاجرتی ما اطمینان حاصل می کنند که ثبت نام و درخواست شما در اولین بار به درستی ارسال شده است و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود و خطر رد شدن شما را کاهش می دهد.

برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید!

FSTP چیست؟

برنامه تجارت ماهرانه فدرال (FSTP) یکی از سه برنامه فدرال است که با اکسپرس اینتری برای کارگران ماهر مدیریت می شود. این برنامه این فرصت را به کارگران ماهر با تجربه کاری خارجی می دهد که می خواهند به طور دائم به کانادا مهاجرت کنند.

حداقل شرایط لازم برای واجد شرایط بودن تحت FSTP

 • متقاضی باید حداقل 2 سال سابقه کار تمام وقت داشته باشد که در یک حرفه مستلزم داشتن مهارت در 5 سال گذشته به دست آمده است.
 • تجربه کاری شما مطابق با معیارهای شغلی باشد که به وضوح در طبقه بندی ملی مشاغل (NOC) تصریح شده است.
 • برای هر توانایی زبانی (گوش دادن، نوشتن، خواندن و نوشتن) سطوح پایه زبان فرانسوی یا انگلیسی را گذرانده باشید.
 • یک پیشنهاد شغلی معتبر برای حداقل 1 سال در آن حرفه شغلی یا گواهی صلاحیت صادر شده توسط هر یک از ایالت ها یا استان های کانادا را داشته باشید.
 • متقاضی قصد زندگی در خارج از استان کبک را داشته باشد [مهاجرت کبک برنامه های خاص خود را برای اتباع خارجی دارد].

مشاغلی که به عنوان مشاغل ماهر در نظر گرفته می شوند

طبق طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) مشاغل زیر به عنوان مشاغل مستلزم مهارت در نظر گرفته می شوند:

 • مشاغل صنعتی، برق و ساختمان
 • مشاغل تعمیر و نگهداری و عملیات تجهیزات
 • سرپرستان و مشاغل فنی در منابع طبیعی، کشاورزی و تولیدات وابسته
 • ناظران پردازش، تولید و ابزار و اپراتورهای کنترل مرکزی
 • سرآشپزها و آشپزها
 • قصاب ها و نانواها

متقاضی باید فرم ابراز تمایل خود را ارسال کند و حداقل امتیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) را کسب کند و امتیازش بر اساس مهارت، تجربه کاری، مهارت زبان و سایر عوامل تعیین شود.

متقاضیان FSTP ملزم به اثبات سطح تحصیلات خود برای واجد شرایط بودن برای پروفایل اکسپرس اینتری نیستند، مگر اینکه قصد کسب امتیاز برای تحصیل را داشته باشند.

چرا وکلای مهاجرتی Pax Law؟

مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیازمند استراتژی قانونی قوی، روال اداری دقیق و توجه کامل به جزئیات و تجربه در برخورد با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی به جهت کاهش خطر اتلاف وقت، پول یا رد شدن دائم است.

وکلای مهاجرت در Pax Law Corporation خود را وقف پرونده مهاجرتی شما می کنند و وکالت قانونی متناسب با شرایط شخصی شما را ارائه می دهند.

یک وقت مشاوره شخصی برای صحبت با یک وکیل مهاجرت به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ویدئو کنفرانس رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا می توانم بدون وکیل به کانادا مهاجرت کنم؟

بله، میتوانید. با این حال، برای تحقیق در مورد قوانین مهاجرت کانادا به زمان زیادی نیاز دارید. همچنین باید در تهیه درخواست مهاجرت خود بسیار دقت کنید. اگر درخواست شما ضعیف یا ناقص باشد، ممکن است رد شود و برنامه های مهاجرت شما به کانادا را به تعویق بیندازد و هزینه های اضافی برای شما به همراه داشته باشد.

آیا وکلای مهاجرت واقعاً کمک می کنند؟

بله. وکلای مهاجرتی کانادا دانش و تخصص لازم برای درک قوانین پیچیده مهاجرت کانادا را دارند. آنها می توانند یک درخواست ویزا قوی برای مشتریان خود تهیه کنند و در موارد رد شدن ناعادلانه، می توانند به مشتریان خود کمک کنند تا برای لغو تصمیم رد ویزا به دادگاه مراجعه کنند.

آیا یک وکیل مهاجرت می تواند به روند کار در کانادا سرعت ببخشد؟

یک وکیل مهاجرت به کانادا می تواند یک درخواست ویزای قوی تهیه کند و از تأخیرهای غیرضروری در پرونده شما جلوگیری کند. یک وکیل مهاجرت معمولاً نمی تواند اداره مهاجرت و شهروندی کانادا را مجبور کند که پرونده شما را سریعتر پردازش کند.

اگر تأخیرهای غیرمنطقی طولانی در رسیدگی به درخواست ویزای شما وجود داشته باشد، یک وکیل مهاجرت می تواند پرونده شما را برای دریافت حکم دادگاه عالی به دادگاه ببرد. دستور دادگاه عالی دستور دادگاه فدرال کانادا برای وادار کردن اداره مهاجرت به تصمیم گیری در مورد پرونده ای در تاریخ مشخص است.

هزینه مشاوران مهاجرت کانادا چقدر است؟

بسته به پرونده، یک مشاور مهاجرتی کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 300 تا 500 دلار را دریافت کند یا هزینه ثابتی را دریافت کند.

به عنوان مثال، ما هزینه ثابتی معادل 3000 دلار برای درخواست ویزای توریستی دریافت می‌کنیم و برای درخواست‌های پیچیده مهاجرت هزینه ساعتی دریافت می‌کنیم.

Call Us Now
WhatsApp