آیا به دنبال مهاجرت به کانادا تحت کلاس تجربه کانادایی هستید؟

برای واجد شرایط بودن در این دسته، باید حداقل یک سال تجربه کار با مهارت تمام وقت در کانادا در سه سال گذشته جمع آوری کرده باشید. شما باید تواناییتان در زبان انگلیسی یا فرانسوی را متناسب با سطح مهارت تجربه کاری خود نشان دهید. درخواست شما تحت این دسته شامل ثبت نام از طریق سیستم اکسپرس اینتری و سپس انتظار برای دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم است.

Pax Law یک شرکت حقوقی مهاجرتی با تجربه با نرخ موفقیت فوق العاده است و ما می توانیم در مورد درخواست اکسپرس اینتری کانادا به شما کمک کنیم. وکلای مهاجرتی ما اطمینان حاصل می کنند که ثبت نام و درخواست شما به درستی تکمیل شده است، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می شود و خطر رد شدن شما را کاهش می دهند.

شما باید مطمئن باشید که درخواست مهاجرت شما به درستی مدیریت می شود. اجازه دهید همه جزئیات را برای شما بررسی کنیم تا بتوانید روی شروع زندگی جدید خود در کانادا تمرکز کنید.

برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید!

CEC چیست؟

کلاس تجربه کانادا (CEC) یکی از سه برنامه فدرال است که از طریق اکسپرس اینتری برای کارگران ماهر مدیریت می شود. این برنامه برای کارگران ماهری است که تجربه کار کانادایی دارند و می خواهند ساکن کانادا شوند.

متقاضی باید حداقل 1 سال سابقه کار تمام وقت داشته باشد که به طور قانونی و مجوز مناسب به عنوان کارگر ماهر در کانادا در 3 سال گذشته قبل از ارسال درخواست به دست آمده باشد. درخواست هایی که تحت CEC بدون تجربه کاری کانادایی اعمال می شوند، ارزیابی نمی شوند.

متقاضیان همچنین باید شرایط اضافی زیر را داشته باشند:

• سابقه کار در یک شغل تحت NOC به معنای شغل مدیریتی (سطح مهارت 0) یا مشاغل حرفه ای (نوع مهارت A) یا مشاغل فنی و حرفه های ماهر (نوع مهارت (B)

• در قبال انجام یک کار، مزد دریافت کنید.

• تجربه کاری به دست آمده در طول برنامه های تحصیلی تمام وقت و هر شکلی از خوداشتغالی در دوره CEC به حساب نمی آید.

• حداقل سطح 7 را در آزمون تایید شده مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی دریافت کنید.

• متقاضی قصد داشته باشد در خارج از کبک در استان یا منطقه دیگری زندگی کند.

چه کسان دیگری واجد شرایط CEC هستند؟

تمام دانشجویان بین المللی با مجوز کار در مقطع کارشناسی ارشد (PGWP)، در صورت کسب 1 سال تجربه کاری ماهر، واجد شرایط درخواست برای CEC هستند. دانشجویان بین المللی پس از تکمیل برنامه از موسسات تعیین شده کانادایی می توانند برای PGWP برای شروع کار در کانادا درخواست دهند. کسب تجربه کاری در زمینه های مستلزم مهارت، حرفه ای یا فنی، متقاضی را واجد شرایط درخواست اقامت دائم در کانادا می کند.

چرا وکلای مهاجرتی Pax Law؟

مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیازمند استراتژی قانونی قوی، روال اداری دقیق و توجه کامل به جزئیات و تجربه در برخورد با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی، برای کاهش خطر اتلاف وقت، پول یا رد شدن دائم است. وکلای مهاجرت در Pax Law Corporation خود را وقف پرونده مهاجرتی شما می کنند و وکالت قانونی متناسب با شرایط شخصی شما را ارائه می دهند. یک وقت مشاوره شخصی برای صحبت با یک وکیل مهاجرت به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ویدئو کنفرانس رزرو کنید.

سوالات متداول در مورد اکپرس اینری کانادا

آیا برای اکسپرس اینتری کانادا به وکیل نیاز دارم؟

طبق قوانین کانادا، شخصی موظف نیست از طریق وکیل مهاجرت درخواست مهاجرت بدهد. با این حال، ایجاد درخواست مناسب و متناسب با هدف و تکمیل درخواست با مدارک مناسب، علاوه بر سالها تجربه لازم برای تصمیم گیری شخصی، نیازمند دانش و تجربه قوانین و مقررات مهاجرتی است.

علاوه بر این، با موج اخیر رد درخواست ویزا و پناهندگی که از سال 2021 شروع شده است، متقاضیان اغلب باید موارد رد ویزا یا رد درخواست پناهندگی خود را برای رسیدگی یا تجدید نظر به دادگاه فدرال کانادا («دادگاه فدرال») یا هیئت مهاجرتی پناهندگان ببرند. و این نیاز به تخصص وکلا دارد.

ما وکالت هزاران نفر را در دادگاه فدرال کانادا و در جلسات دادرسی هیئت پناهندگان مهاجرت داشته ایم.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

بسته به پرونده، یک وکیل مهاجرت کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 300 تا 750 دلار را دریافت کند یا هزینه ثابتی را دریافت کند. وکلای مهاجرت ما ساعتی 400 دلار می گیرند.

به عنوان مثال، ما هزینه ثابتی معادل 2000 دلار برای درخواست ویزای توریستی دریافت می کنیم و برای درخواست های مهاجرتی پیچیده به صورت ساعتی هزینه دریافت می کنیم.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری چقدر است؟

بسته به برنامه ای که انتخاب می کنید، ممکن است از 4000 دلار شروع شود.

هزینه استخدام مشاور مهاجرتی در کانادا چقدر است؟

بسته به موضوع، یک وکیل مهاجرت کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 300 تا 500 دلار را دریافت کند یا هزینه ثابتی را دریافت کند.

به عنوان مثال، ما برای درخواست ویزای توریستی 3000 دلار دریافت می کنیم و برای درخواست های پیچیده مهاجرت هزینه ساعتی دریافت می کنیم.

چگونه می توانم بدون نماینده در کانادا اقامت دائم دریافت کنم؟

چندین مسیر برای اقامت دائم کانادا وجود دارد. ما خدمات مختلفی را برای افرادی با سابقه کار کانادایی، مانند متقاضیانی که تحصیلات کانادایی یا تجربه کار کانادایی دارند، ارائه می دهیم. ما چندین برنامه را برای سرمایه گذاران و برنامه های دیگری برای پناهندگان و پناهجویان ارائه می دهیم.

آیا یک وکیل مهاجرت می تواند روند را تسریع کند؟

بله، استفاده از وکیل مهاجرت معمولا باعث تسریع روند کار می شود زیرا آنها تجربه ای در این زمینه دارند و درخواست های مشابه زیادی را انجام داده اند.

آیا استخدام وکیل مهاجرتی ارزشش را دارد؟

استخدام وکیل مهاجرتی کاملاً ارزشش را دارد. در کانادا، مشاوران مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) همچنین می توانند برای ارائه خدمات مهاجرت و پناهندگی هزینه دریافت کنند. با این حال، تعامل آنها در مرحله درخواست به پایان می رسد و در صورت وجود هرگونه پیچیدگی در درخواست، نمی توانند روندهای مورد نیاز را از طریق سیستم دادگاه ادامه دهند.

چگونه می توانم برای اکسپرس انتری کانادا دعوت نامه دریافت کنم؟

برای دریافت دعوتنامه برای اکسپرس انتری ، ابتدا باید نام شما در قرعه کشی باشد. برای اینکه نام شما وارد قرعه کشی شود، باید درخواست بدهید و تمام مدارک لازم را ارائه دهید. در آخرین قرعه کشی IRCC در پاییز 2022، از متقاضیان با امتیاز CRS 500 و بالاتر دعوت شد که درخواست دهند. افراد می توانند با پاسخ دادن به برخی سوالات در لینک زیر امتیاز CRS خود را بررسی کنند: ابزار سیستم رتبه بندی جامع:(CRS) مهاجران ماهر (Express Entry) (cic.gc.ca)

Call Us Now
WhatsApp