Pax Law Corporation یک شرکت حقوقی مهاجرتی کانادا است. ما به خارجی ها کمک می کنیم تا از طریق برنامه های مهاجرت مربوط به سرمایه گذاری، کارآفرینی و تجاری به کانادا مهاجرت کنند.

اگر قصد راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری در کانادا را دارید، ممکن است واجد شرایط یکی از این برنامه ها باشید. برنامه های مهاجرت کارآفرینی و تجاری به اتباع خارجی این امکان را می دهد که به کانادا بیایند و یک کسب و کار راه اندازی کنند یا در یک کسب و کار موجود سرمایه گذاری کنند.

برنامه ویزای استارت آپ:

کانادا به اتباع خارجی اجازه مهاجرت به کانادا و راه اندازی کسب و کار را از طریق برنامه ویزای استارت آپ می دهد. این برنامه برای کارآفرینان خارجی که دارای ایده های نوآورانه تجاری و توانایی اقامت در کانادا هستند طراحی شده است.

معیارهای واجد شرایط بودن برای برنامه ویزای استارت آپ:

شما باید:

  • یک کسب و کار واجد شرایط داشته باشید.
  • نامه پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده داشته باشید.
  • الزامات زبان را برآورده کنید. و
  • قبل از کسب درآمد از کسب و کار خود، پول کافی برای اقامت و زندگی در کانادا داشته باشید. و
  • شرایط پذیرش برای ورود به کانادا را برآورده کنید.

نامه پشتیبانی شما باید شرایط زیر را داشته باشد:

• از یک گروه سرمایه گذار فرشته تعیین شده باشدکه تأیید می کند حداقل 75000 دلار سرمایه گذاری می کند یا از تعدادی از گروه های سرمایه گذار فرشته باشد که در مجموع 75000 دلار سرمایه گذاری می کنند.

• یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر تعیین شده که سرمایه گذاری حداقل 200,000 دلار را تأیید می کند یا چند صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که مجموعاً حداقل 200,000 دلار سرمایه گذاری می کنند.

• یک مرکز رشد کسب و کار تعیین شده که پذیرش یک کسب و کار واجد شرایط را در برنامه خود تأیید می کند.

law Pax به طور کلی توصیه می کند که از طریق برنامه ویزای استارت آپ اقدام نکنید. در مجموع هر سال 1000 ویزای اقامت دائم تحت برنامه سرمایه گذاران تجاری فدرال از سال 2021 تا 2023 صادر می شود. برنامه سرمایه گذاران تجاری فدرال شامل جریان ویزای استارت آپ و جریان افراد خوداشتغال می شود. از آنجایی که ویزای استارت‌آپ الزامات ضعیفی برای توانایی زبان، تحصیلات، تجربه قبلی و بودجه موجود دارد، رقابت برای این برنامه شدید است.

برنامه افراد خوداشتغال:

برنامه افراد خوداشتغال یک برنامه مهاجرتی به کانادا است که امکان مهاجرت دائمی افراد خوداشتغال را فراهم می کند.

شرایط مهاجرت خوداشتغالی:

شما باید معیارهای واجد شرایط بودن زیر را داشته باشید:

  • تجربه مرتبط داشته باشید
  • مایل و قادر به خوداشتغالی در کانادا باشید
  • معیارهای انتخابی برنامه را برآورده کید و
  • شرایط پزشکی، امنیتی و سایر شرایط را داشته باشید

تجربه مرتبط به معنای داشتن حداقل دو سال تجربه شرکت در فعالیت‌های ورزشی یا فعالیت‌های فرهنگی در سطح جهانی یا خوداشتغالی در هر یک از این زمینه‌ها است. این تجربه باید در پنج سال گذشته باشد. تجربه بیشتر شانس موفقیت متقاضی را افزایش می دهد.

این برنامه دارای معیارهای انتخاب بیشتری از جمله سن، توانایی های زبانی، سازگاری و تحصیلات است.

  • به عنوان یک فرد خوداشتغال در کانادا اقدام کنید

برنامه سرمایه گذار مهاجر:

برنامه سرمایه گذار مهاجر فدرال بسته شده است و دیگر درخواست ها را نمی پذیرد.

اگر برای برنامه درخواست داده اید، درخواست شما خاتمه یافته است.

در اینجا درباره بسته شدن برنامه سرمایه گذار مهاجر بیشتر بدانید.

برنامه های نامزدی استانی:

برنامه های نامزدی استانی (PNP)جریان های مهاجرتی منحصر به فرد برای هر استان است که به افراد اجازه می دهد برای اقامت دائم در کانادا درخواست دهند. برخی از PNP ها به عنوان جریان های مهاجرت سرمایه گذاری واجد شرایط هستند. به عنوان مثال، جریان مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا EI به افراد با دارایی خالص 600000 دلار اجازه می دهد حداقل 200000 دلار در بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کنند. اگر آن فرد کسب و کار خود در بریتیش کلمبیا را برای چند سال اداره کند و استانداردهای عملکرد مشخصی را که استان تعیین کرده است رعایت کند، اجازه دریافت اقامت دائم کانادا را خواهد داشت.

وکلای مهاجرت تجاری و کارآفرینی کانادایی

Pax Law Corporation یک شرکت حقوقی مهاجرتی کانادایی است که متخصص در کمک به خارجی ها برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرت کارآفرینی و تجاری است. تیم وکلای مجرب ما می توانند به شما در ارزیابی واجد شرایط بودن و آماده سازی درخواست کمک کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، لطفا با ما تماس بگیرید.

پذیرش Pax Law

تلفن: 9529- 767 (604)1+ (فارسی)

آدرس دفتر:

233 – 1433 Lonsdale Avenue, North Vancouver, British Columbia V7M 2H9

اطلاعات مهاجرت و خطوط ورودی:

واتس اپ: 6869- 789 (604)1+ (فارسی)

واتس اپ: 2290-837 (604) 1+ (فارسی)

سوالات متداول

آیا می توانم شهروندی کانادا را بخرم؟

خیر، نمی توانید شهروندی کانادا را بخرید. با این حال، اگر دارای ثروت شخصی قابل توجه، تجربه قبلی در مشاغل یا موقعیت های مدیریت ارشد هستید و مایل به سرمایه گذاری ثروت خود در کانادا هستید، می توانید برای شروع کسب و کار خود در کانادا درخواست مجوز کار کنید و در نهایت ممکن است اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. ساکنان دائم کانادا پس از چند سال اقامت در کانادا، واجد شرایط درخواست شهروندی هستند.

برای گرفتن اقامت دائم در کانادا چقدر باید سرمایه گذاری کنم؟

پاسخ خاصی برای این سوال وجود ندارد. بسته به جریان مهاجرتی که تحت آن درخواست می کنید، تحصیلات، تجربه قبلی، سن و طرح تجاری پیشنهادی شما، ممکن است نیاز باشد مبالغ متفاوتی در کانادا سرمایه گذاری کنید. توصیه می کنیم برای دریافت مشاوره شخصی در مورد سرمایه گذاری پیشنهادی خود در کانادا با یک وکیل صحبت کنید.

چه مدت طول می کشد تا «ویزای سرمایه گذاری» در کانادا دریافت کنید؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد. ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که چقدر طول می کشد تا اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا درخواست ویزای شما را بررسی کند و هیچ تضمینی وجود ندارد که اولین درخواست شما پذیرفته شود. با این حال، به عنوان یک تخمین کلی، توصیه می کنیم فرض کنید حداقل 6 ماه طول می کشد تا مجوز کار خود را دریافت کنید.

ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

برنامه ویزای استارتاپ یک جریان مهاجرتی برای بنیانگذاران شرکت های نوآور با پتانسیل بالا برای انتقال شرکت های خود به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا است.

توصیه می کنیم از درخواست ویزا تحت این جریان مهاجرتی خودداری کنید، مگر اینکه هیچ مسیر درخواستی مناسب دیگری در دسترس خود نداشته باشید.

آیا می توانم به راحتی ویزای سرمایه گذاری بگیرم؟

هیچ راه حل آسانی در قانون مهاجرت کانادا وجود ندارد. با این حال، بهره گیری از کمک حرفه ای وکلای کانادایی می تواند به شما در انتخاب برنامه مناسب و تنظیم یک درخواست ویزای قوی برای افزایش شانس موفقیت شما کمک کند.

برای مهاجرت به کانادا چه نوع کسب و کاری بخرم؟

پاسخ به این سوال به سوابق تحصیلی، تجربه کاری و تجاری قبلی، توانایی های زبان انگلیسی و فرانسوی، ثروت شخصی و عوامل دیگر بستگی دارد. توصیه می کنیم از متخصصان مهاجرت مشاوره شخصی دریافت کنید.

Call Us Now
WhatsApp