آیا به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی هستید؟

برنامه خوداشتغالی کانادا یک گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند در کانادا خوداشتغال شوند. برخلاف برنامه ویزای کارآفرین، هیچ شرطی برای ارزش خالص وجود ندارد و به شما این امکان را می‌دهد تا کسب و کار کانادایی خود را مطابق شرایط شخصی تان راه اندازی کنید. برای واجد شرایط بودن، باید حداقل دو سال تجربه مرتبط در رشته خود داشته باشید و درخواست شما بر اساس تحصیلات، سن، مهارت زبان و سازگاری شما (سهولت ادغام در جامعه کانادا) ارزیابی می شود. شما باید حداقل 35 امتیاز در یک مقیاس انتخابی کسب کنید تا تعیین شود که آیا می‌توانید کمک اقتصادی به کانادا داشته باشید یا خیر.

اگر به دنبال ایجاد، سرمایه گذاری یا خرید یک کسب و کار در کانادا هستید، وکلای مهاجرت در Pax Law اینجا هستند تا به شما کمک کنند. ما می‌توانیم بهترین استراتژی تحت برنامه خوداشتغالی را به شما توصیه کنیم و اطمینان حاصل کنیم که مدارک ویزای شما کامل، صحیح و به موقع ارسال شده اند.

برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید!

اگر آماده ادامه کار هستید، قرارداد پیش پرداخت حق الوکاله را امضا کنید!

این برنامه خوداشتغالی مهاجرت به کانادا برای جذب آن دسته از متقاضیانی طراحی شده است که قصد دارند و می توانند در کانادا خوداشتغال شوند. یک ویژگی منحصر به فرد در مورد برنامه خوداشتغالی که آن را از برنامه ویزای کارآفرین متمایز می کند این است که نیازی به ارزش خالص نیست. با این حال، طبق روال معمول ویزا باید بودجه کافی برای مقاصد مهاجرتی داشته باشید، این شرط شامل حمایت از افراد تحت تکفل (همسر یا فرزندان) است که قصد دارید با خود به کشور بیاورید. این بدان معناست که شما این آزادی را دارید که کسب و کار خود را بر اساس شرایطتان راه اندازی کنید و به روش منحصر به فرد خود به اقتصاد کانادا کمک کنید، بدون اینکه کسب و کارتان با حاشیه سود مشخص یا سیاست شرکت تحت فشار قرار گیرد.

برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، متقاضیان باید تجربه، قصد و توانایی مربوطه را داشته باشند:

  • تجربه مرتبط در فعالیت های فرهنگی یا ورزشی داشته باشد. و
  • مایل و قادر به کمک قابل توجهی به زندگی فرهنگی یا ورزشی در کانادا به عنوان صنعتگر یا به عنوان ورزشکار در سطح بین المللی باشند.

  تجربه مرتبط به این صورت تعریف می شود:

  • حداقل دو سال تجربه شرکت در فعالیت های فرهنگی یا ورزشی در کلاس جهانی.
  • حداقل دو سال تجربه خوداشتغالی در فعالیت های فرهنگی ورزشی. یا
  • حداقل دو سال تجربه مدیریت مزرعه

طبقه‌بندی مشاغل ملی (NOC) کانادا فهرست کاملی از انواع شغل‌هایی دارد که در این دو دسته قرار می‌گیرند که در اکثر موارد استثنایی وجود ندارد.

درخواست بر اساس موارد زیر ارزیابی خواهد شد:

  • تجربه – حداقل دو سال تجربه در زمینه درخواستی (به سوابق تا پنج سال امتیاز تعلق می گیرد)
  • تحصیلات – مدرک تحصیلی مرتبط یا مهارت های مرتبط در رشته شما
  • سن – سن ایده آل بین 18 تا 35 سال است
  • توانایی های زبانی – مسلط به زبان های رسمی کانادا (پایه، متوسط، بالا)
  • سازگاری – اینکه ادغام شدن در جامعه کانادا چقدر برایتان آسان خواهد بود

افراد خوداشتغالی که قصد زندگی در کبک را دارند واجد شرایط این برنامه نیستند و باید تحت برنامه خوداشتغالی کبک اقدام کنند.

چرا وکلای مهاجرتی پکس‌لا؟

مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیازمند استراتژی قانونی قوی، روال اداری دقیق و توجه کامل به جزئیات و تجربه در برخورد با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی به جهت کاهش خطر اتلاف وقت، پول یا رد شدن دائم است.

وکلای مهاجرت در Pax Law Corporation خود را وقف پرونده مهاجرتی شما می کنند و وکالت قانونی متناسب با شرایط شخصی شما را ارائه می دهند.

یک وقت مشاوره شخصی برای صحبت با یک وکیل مهاجرت به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ویدئو کنفرانس رزرو کنید.

سوالات متداول

چگونه می توانم ویزای خوداشتغالی برای کانادا بگیرم؟

شما می توانید یک کسب و کار موجود را بخرید یا یک کسب و کار جدید ایجاد کنید و کارفرمای خود در کانادا شوید. سپس، می توانید به خود یک پیشنهاد شغلی بدهید و فرآیند مجوز کار را شروع کنید.

آیا می توانم در صورت خوداشتغالی به کانادا مهاجرت کنم؟

بله. چند راه برای افراد خوداشتغال وجود دارد که بر اساس شرایط مالی، تجربه کاری و سوابق تحصیلی خود، برای ویزای کانادا اقدام کنند. برای دریافت مشاوره فردی در مورد موضوع خود باید با یک وکیل کانادایی واجد شرایط مانند وکلای Pax Law  مشورت کنید.

مهاجرت خوداشتغالی به کانادا چیست؟

چند راه برای افراد خوداشتغال وجود دارد که بر اساس شرایط مالی، تجربه کاری و سوابق تحصیلی خود، برای ویزای کانادا اقدام کنند. برای دریافت مشاوره فردی در مورد موضوع خود باید با یک وکیل کانادایی واجد شرایط مانند وکلای Pax Law   مشورت کنید.

برای ویزای استارتاپ در کانادا چقدر پول لازم است؟

برای ویزای استارت آپ، سرمایه گذاران پول را برای توسعه و اجرای ایده کسب و کار شما خرج می کنند. معمولا فرد ایده پرداز هزینه زیادی جز هزینه های قانونی برای درخواست ویزا متحمل نمی شود.

ساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟

هر مورد منحصر به فرد است و مسیر های مختلف مهاجرت ممکن است برای موارد مختلف مناسب باشد. برای بحث در مورد پرونده خاص خود با یکی از وکلای Pax Law یا مشاوران مهاجرت مشورت کنید.

برای مهاجرت به کانادا چه مقدار پول نیاز دارید؟

هر مورد منحصر به فرد است و مسیر های مختلف مهاجرت ممکن است هزینه های متفاوتی داشته باشد. برای بحث در مورد موضوع خاص خود با یکی از وکلای Pax Law یا مشاوران مهاجرت مشورت کنید.

آیا برای خوداشتغالی در کانادا به مجوز کار نیاز دارید؟

بله. اگر شهروند یا مقیم دائم کانادا نیستید، برای انجام هر کار با دریافت مزد یا بدون حقوق در کانادا به مجوز کار نیاز دارید.

چگونه یک فریلنسر می تواند اقامت دائم کانادا را دریافت کند؟

چند راه وجود دارد که فریلنسرها بر اساس شرایط مالی، تجربه کاری و سوابق تحصیلی خود برای ویزای کانادا اقدام کنند. برای دریافت مشاوره فردی در مورد موضوع خود باید با یک وکیل کانادایی واجد شرایط مانند وکلای Pax Law   مشورت کنید.

Call Us Now
WhatsApp