آیا به دنبال حمایت از اعضای خانواده خود برای مهاجرت به کانادا هستید؟

Law Pax می تواند به شما در حمایت مالی خانواده خود در کانادا کمک کند و به بستگان شما امکان زندگی، تحصیل و کار در کانادا را می دهد. درخواست مهاجرت به کانادا می تواند پیچیده، زمان بر و طاقت فرسا باشد و متخصصان مهاجرتی ما اینجا هستند تا در هر مرحله به شما مشاوره دهند. دسته مهاجرتی حامی توسط دولت کانادا برای کمک به اتحاد مجدد خانواده ها در صورت امکان ایجاد شده است. به شهروندان کانادایی یا مقیم دائم اجازه می دهد تا از اعضای نزدیک خانواده خود حمایت مالی کنند تا به کانادا مهاجرت کنند.

گرد هم آوردن خانواده ها بخش مهمی از خدمات ما است. ما می‌توانیم به شما در تدوین یک استراتژی برنده، جمع‌آوری و بررسی اسناد و مدارک پشتیبان، آماده‌سازی شما برای مصاحبه‌های درخواستی و ارائه پیشنهادات تخصصی برای پشتیبانی از درخواست شما کمک کنیم. ما همچنین می توانیم با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی ارتباط برقرار کنیم و خطر اتلاف وقت و پول، یا حتی رد شدن دائمی را کاهش دهیم.

امروز با ما تماس بگیرید تا برای یک جلسه مشاوره وقت تعیین کنید!

هنگامی که به کانادا مهاجرت می کنید، ممکن است نخواهید تنها باشید. با دسته مهاجرتی حمایت از همسر و خانواده، لازم نیست تنها بمانید. این دسته حمایتی توسط دولت کانادا ایجاد شده تا در صورت امکان به دور هم جمع شدن خانواده ها کمک کند. اگر مقیم دائم یا شهروند کانادا هستید، می توانید واجد شرایط حمایت از اعضای خاصی از خانواده خود باشید تا به عنوان مقیم دائم در کانادا به شما بپیوندند.

چندین دسته وجود دارد که می تواند به کنار هم آمدن شما و عزیزانتان کمک کند.

از همسر، شریک زندگی یا فرزندان تحت تکفل خود، والدین، پدر بزرگ و مادر بزرگ، بستگان، فرزندخوانده خود حمایت کنید و به شرکای مورد آزار و اذیت قرار می گیرندکمک کنید.

اگر شرایط زیر را داشته باشید، می توانید برای حمایت از همسر، فرزند، شریک زندگی خود از جنس مشابه یا مخالف درخواست دهید:

 • شما باید 18 ساله یا بیشتر باشید.
 • شما باید شهروند کانادا، مقیم دائم یا فردی باشید که طبق قانون هندی کانادایی به عنوان یک سرخپوست ثبت شده است (اگر یک شهروند کانادایی هستید که در خارج از کانادا زندگی می کنید، در زمانی که فردی که حامی او شده اید مقیم دائم می شود باید نشان دهید که قصد دارید در کانادا زندگی کنید، و اگر مقیم دائمی باشید که در خارج از کانادا زندگی می کنید، نمی توانید از کسی حمایت مالی کنید.)
 • شما باید بتوانید ثابت کنید که به دلایلی غیر از معلولیت، کمک های اجتماعی دریافت نمی کنید.
 • شما باید مطمئن شوید که آنها به کمک های اجتماعی از طرف دولت نیاز ندارند. و
 • شما باید بتوانید ثابت کنید که می توانید نیازهای اساسی هر فردی را که از او حمایت مالی می کنید تامین کنید.

عواملی که شما را به عنوان حامی رد صلاحیت می کند

ممکن است نتوانید از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ تحت برنامه های حمایت مالی حمایت مالی کنید اگر:

 • کمک های اجتماعی دریافت می کنند. تنها استثنا در صورتی است که کمک به معلولیت باشد.
 • سابقه تخطی از یک تعهد را داشته باشید. اگر در گذشته از یکی از اعضای خانواده، همسر یا فرزند تحت تکفل حمایت مالی کرده اید و تعهد مالی لازم را انجام نداده اید، ممکن است واجد شرایط حمایت مجدد نباشید. همین امر در صورت عدم پرداخت نفقه خانواده یا فرزند صادق است.
 • ورشکسته ای که حکم لغو یا آزادی دریافت نکرده باشید
 • به ارتکاب جرمی که متضمن آسیب رساندن به یکی از بستگان است، محکوم شده باشید. و
 • تحت حکم اخراج باشید
 • IRCC بررسی‌های پیشینه کاملی را انجام می‌دهد تا مطمئن شود که شما هیچ یک از این عوامل را ندارید که شما را به عنوان حامی صلاحیت کند.

چرا وکلای مهاجرتی Pax Law؟

مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیازمند استراتژی قانونی قوی، تشریفات اداری دقیق و توجه کامل به جزئیات است. ما تجربه برخورد با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی، کاهش خطر اتلاف وقت، پول یا رد شدن دائم را داریم.

وکلای مهاجرت در Pax Law Corporation خود را وقف پرونده مهاجرت شما می کنند. ما وکالت حقوقی را متناسب با وضعیت شخصی شما ارائه می دهیم.

یک مشاوره شخصی برای صحبت با یک وکیل مهاجرت به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ویدئو کنفرانس رزرو کنید.

سوالات متداول

هزینه حمایت از اعضای خانواده در کانادا چقدر است؟

هزینه دولتی برای حمایت از همسر 1080 دلار در سال 2022 است.

اگر می‌خواهید Pax Law را به کار بگیرید تا کارهای حقوقی را برای شما انجام دهد و فرآیند را آسان‌تر کند، هزینه قانونی خدمات Pax Law شامل تمام هزینه‌های دولتی 7500 دلار + مالیات خواهد بود.

آیا برای حمایت از همسر در کانادا به وکیل نیاز دارید؟

شما نیازی به داشتن یک وکیل برای کمک به شما در درخواست حمایت از همسر ندارید. با این حال، وکیل مهاجرتی شما می تواند یک درخواست کامل برای شما آماده کند تا فرآیند تصمیم گیری را برای افسر مهاجرت آسان کند، احتمال رد شدن و احتمال تاخیرهای طولانی را کاهش دهد.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

وکلای مهاجرت بین 250 تا 750 دلار در ساعت هزینه خواهند داشت. بسته به محدوده کاری مورد نیاز، وکیل شما ممکن است با یک بسته هزینه ثابت موافقت شود.

چگونه می توانم حمایت مالی خانواده را در کانادا دریافت کنم؟

سه دسته مختلف حمایت از خانواده در کانادا وجود دارد. این سه دسته عبارتند از: فرزندان خوانده و سایر خویشاوندان (تحت دلایل بشردوستانه و دلسوزانه)، کفالت همسر، و حمایت از والدین و پدربزرگ و مادربزرگ.

حمایت مالی خانواده در کانادا چقدر طول می کشد؟

در نوامبر 2022، زمان انتظار برای درخواست های حمایت از همسر تقریباً 2 سال است.

آیا می توانم برادرم را به طور دائم به کانادا بیاورم؟

شما به طور پیش فرض حقی برای آوردن خواهر و برادر به کانادا ندارید، مگر اینکه دلایل بشردوستانه و دلسوزانه در دسترس شما باشد تا استدلال کنید که باید به شما اجازه داده شود که از برادر یا خواهر خود برای آمدن به کانادا حمایت مالی کنید.

برای حمایت از همسرم در کانادا به چه میزان درآمد نیاز دارم؟

این مقدار به اندازه خانواده شما بستگی دارد و درآمد باید برای سه سال مالیاتی قبل از روزی که برای حمایت از همسر درخواست می کنید نشان داده شود. برای یک خانواده 2 نفره در سال 2021، این رقم 32898 دلار بود.

می توانید جدول کامل را در لینک زیر مشاهده کنید:

https://ircc.canada.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=1445&top=14

چه مدت در قبال شخصی که در کانادا حامی او هستید مسئول هستید؟

شما از نظر مالی مسئول هستید که فردی که حامی او هستید تا سه سال پس از دریافت اقامت دائم خود در کانادا، اقامت دائم کانادا را دریافت کند.

هزینه حامی همسر شدن در کانادا چقدر است؟

هزینه دولتی برای حمایت از همسر 1080 دلار در سال 2022 است.

اگر می‌خواهید Law Pax را به کار بگیرید تا کارهای حقوقی را برای شما انجام دهد و فرآیند را آسان‌تر کند، هزینه قانونی خدمات Pax Law شامل تمام هزینه‌های دولتی 7500 دلار + مالیات خواهد بود.

آیا حامی من می تواند اقامت دائم من را لغو کند؟

اگر اقامت دائم کانادا را دارید، حامی شما نمی تواند وضعیت اقامت دائم شما را بگیرد.

اگر در فرآیند دریافت اقامت دائم هستید، ممکن است حامی بتواند این روند را متوقف کند. با این حال، ممکن است استثنائاتی (بر اساس دلایل بشردوستانه و دلسوزانه) برای موارد غیرعادی مانند موارد آزار خانگی وجود داشته باشد.

کفالت همسر با تاییدیه مرحله اول چیست؟

تاییدیه مرحله اول به این معنی است که حامی به عنوان فردی تایید شده است که طبق قانون و مقررات حمایت از مهاجرت و پناهندگان، معیارهای حامی بودن را دارد.

آیا می توانم در حالی که منتظرم تا حامی همسرم شوم، کانادا را ترک کنم؟

شما همیشه می توانید کانادا را ترک کنید. اما برای بازگشت به کانادا به ویزای معتبر نیاز دارید. خروج از کانادا به درخواست حمایت از همسرتان لطمه ای وارد نمی‌کند.

Call Us Now
WhatsApp