اگر به دنبال یک وکیل خانواده هستید که بتواند در زمینه حمایت از کودکان کمک کند، پیدا کرده اید.

وکلای ما در رویکردهای مترقی به قانون حمایت از کودک مجرب هستند و می توانیم به شما کمک کنیم پولی را که فرزندتان شایسته آن است دریافت کند. ما یک رویکرد پیشگیرانه برای کمک به شما در درک حقوق و گزینه های خود تحت قانون اتخاذ می کنیم.

کودکان هزینه های متفاوتی دارند، که حمایت از کودکان را به یک حوزه پیچیده از قانون تبدیل می کند. والدین باید کار کنند و پول کافی برای حمایت از آنها به دست آورند، و زمانی که تصمیم می گیرند کار نکنند یا نفقه پرداخت نکنند، می تواند عواقب شدیدی داشته باشد. شما ممکن است ازدواج کرده باشید، طبق عرف، یا اصلاً با هم زندگی نکرده باشید. صرف نظر از موقعیت، دستورالعمل هایی وجود دارد که باید برای حمایت از فرزند یا فرزندان خود رعایت کنید. شما به یک وکیل نیاز دارید که درک کند که شما در حال گذراندن چه چیزی هستید و می داند چگونه برای بهترین چیز برای خانواده شما مبارزه کند. با Pax Law، شما تیمی از وکلا خواهید داشت که در کنار شما هستند و می خواهند موفقیت شما را ببینند.

برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول

هزینه نفقه کودک در بریتیش کلمبیا چقدر است؟

میزان نفقه قابل پرداخت کودک به وضعیت زندگی کودک (که با کدام والدین زندگی می کنند و ترتیبات حضانت) و درآمد هر یک از والدین بستگی دارد. حمایت از کودکان بر اساس دستورالعمل های حمایت از کودکان فدرال محاسبه می شود.

چه مدت والدین باید نفقه فرزند را در بریتیش کلمبیا بپردازند؟

تا زمانی که فرزند تحت تکفل است، والدین باید نفقه اش را بپردازند.

اگر در بریتیش کلمبیا حضانت 50/50 در فرزندتان را داشته باشید، آیا نفقه فرزند را پرداخت می کنید؟

اگر حضانت 50/50  باشد اما درآمد بیشتری نسبت به والد دیگر فرزندتان دارید، ممکن است از شما خواسته شود که نفقه فرزندتان را بپردازید.

آیا محدودیتی برای نفقه کودک در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

یک تاریخ محدودیت یک ساله برای ادعای نفقه فرزند از والدین ناتنی وجود دارد. هیچ تاریخ محدودیت کلی برای ادعاهای حمایت از کودک وجود ندارد.

پدر چند درصد باید برای نفقه فرزند بپردازد؟

نفقه فرزند بر اساس وضعیت زندگی طرفین، وضعیت زندگی کودک و درآمد والدین محاسبه می شود. محاسبه پیچیده است و از فرمول ها و روش های موجود در دستورالعمل های حمایت از کودکان فدرال استفاده می کند. هیچ قاعده کلی در مورد میزان یا درصد نفقه کودک قابل پرداخت وجود ندارد.

چگونه می توانم از پرداخت نفقه فرزند در کانادا اجتناب کنم؟

همه والدین وظیفه قانونی و اخلاقی دارند که در مخارج زندگی فرزندان خود سهیم باشند. شرکت Pax Law   قویاً هرگونه تلاش برای اجتناب از پرداخت نفقه کودک را رد می کند. امتناع از پرداخت نفقه فرزند نتیجه معکوس دارد و ممکن است به پرونده حقوق خانواده شما آسیب برساند.

در چه سنی در بریتیش کلمبیا یک کودک می تواند تصمیم بگیرد که با کدام والدین زندگی کند؟

هنگامی که یک کودک از سن بلوغ (19) گذشت، می تواند تمام تصمیماتی را که یک بزرگسال می تواند در مورد زندگی روزمره خود بگیرد، اتخاذ کند. قبل از سن بلوغ، دیدگاه کودک در مورد جایی که می خواهد زندگی کند یکی از بسیاری از عواملی است که دادگاه ممکن است در تصمیم گیری در مورد اینکه کودک با چه کسی زندگی خواهد کرد در نظر بگیرد. با این حال، نگرانی اصلی در هر پرونده حقوقی خانواده، در نظر گرفتن بهترین منافع کودک خواهد بود.

آیا می توانید به دلیل عدم پرداخت نفقه فرزند در بریتیش کلمبیا به زندان بروید؟

از نظر فنی ممکن است فردی به دلیل عدم پرداخت نفقه فرزند در بریتیش کلمبیا زندانی شود. اگر عمداً از اجرای حکم دادگاه امتناع کنید، دادگاه ممکن است شما را مورد تحقیر قرار دهد و حکم به زندانی شدن شما بدهد.

اگر در کانادا نفقه فرزندتان را پرداخت نکنید چه اتفاقی می‌افتد؟

در بریتیش کلمبیا، امتناع از اجرای حکم نفقه کودک می تواند عواقب مختلفی داشته باشد. گیرنده نفقه می‌تواند وکیل بگیرد و خواسته اش را از محل دستمزد پرداخت کننده تأمین کند یا حکم دادگاه را برای توقیف اموال پرداخت‌کننده دریافت کند. از طرف دیگر، گیرنده می‌تواند در برنامه اجرای احکام خانواده بریتیش کلمبیا ثبت‌نام کند و از وزارت دادستانی کل بریتیش کلمبیا برای اجرای حکم حمایت از فرزندش کمک دریافت کند.

حضانت فرزند در بریتیش کلمبیا چگونه تعیین می شود؟

حضانت کودک بر اساس توافق طرفین یا حکم دادگاه در بریتیش کلمبیا تعیین می شود. در دادگاه، قاضی در مورد حضانت بر اساس مصلحت کودک تصمیم می گیرد.

اگر در کانادا بیکار هستید آیا باید نفقه فرزند بپردازید؟

حضانت کودک بر اساس توافق طرفین یا حکم دادگاه در بریتیش کلمبیا تعیین می شود. در دادگاه، قاضی در مورد حضانت بر اساس مصلحت کودک تصمیم می گیرد.

چگونه نفقه فرزند را تعیین می کنند؟

نفقه فرزند بر اساس وضعیت زندگی طرفین، وضعیت زندگی کودک و درآمد والدین محاسبه می شود. محاسبه پیچیده است و از فرمول ها و روش های موجود در دستورالعمل های حمایت از کودکان فدرال استفاده می کند. هیچ قاعده کلی در مورد میزان یا درصد نفقه کودک قابل پرداخت وجود ندارد.

Call Us Now
WhatsApp