آیا به فرزندخواندگی فکر می کنید؟

فرزندخواندگی می تواند گامی هیجان انگیز برای تکمیل خانواده شما باشد، چه از طریق پذیرش فرزند همسر یا خویشاوند شما، چه از طریق آژانس یا در سطح بین المللی. پنج آژانس فرزندخواندگی مجاز در بریتیش کلمبیا وجود دارد و وکلای ما به طور منظم با آنها کار می کنند. در Pax Law، ما به محافظت از حقوق شما و تسهیل فرزندخواندگی به شیوه ای کارآمد و مقرون به صرفه اختصاص داریم.
فرزندخواندگی یک تجربه فوق‌العاده ارزشمند است و ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا آنجا که ممکن است آن را برای شما آسان کنیم. وکلای مجرب ما شما را در هر مرحله از فرآیند، از تشکیل پرونده تا نهایی کردن درخواست راهنمایی خواهند کرد. با کمک ما، می توانید روی خوش آمدگویی به عضو جدید خانواده خود تمرکز کنید. در Pax Law Corporation وکیل خانواده ما می تواند به شما در این فرآیند کمک کرده و راهنمایی کند.
برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه فرزندخواندگی در چقدر است؟

بسته به وکیل و شرکت، یک وکیل ممکن است بین 200 تا 750 دلار در ساعت هزینه دریافت کند. آنها همچنین ممکن است هزینه ثابتی را دریافت کنند. وکلای خانواده ما بین 300 تا 400 دلار در ساعت هزینه دریافت می کنند.

آیا برای فرزندخواندگی به یک وکیل نیاز دارید؟

خیر. با این حال، یک وکیل می تواند به شما در فرآیند فرزندخواندگی کمک کند و آن را برای شما آسان کند.

آیا می توانم نوزادی را به صورت آنلاین به فرزندی قبول کنم؟

قانون Pax Law قویاً توصیه می کند که از فرزندخواندگی آنلاین خودداری کنید.

چگونه فرآیند فرزندخواندگی را شروع کنم؟

فرآیند فرزندخواندگی در بریتیش کلمبیا می تواند پیچیده باشد و بسته به فرزندی که می آورید  مراحل مختلفی خواهد داشت. بر اساس اینکه شما فردی هستید که فرزندی را برای فرزندخواندگی می‌دهید یا فردی که فرزندی را می پذیرد، به مشاوره‌های متفاوتی نیاز خواهید داشت. این توصیه همچنین به این بستگی دارد که آیا فرزندی که به فرزندخواندگی گرفته می شود از نظر خونی با والدین احتمالی مرتبط است یا خیر. علاوه بر این، بین پذیرش کودکان در داخل کانادا و خارج از کانادا تفاوت هایی وجود دارد.
ما قویاً توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد فرزندخواندگی از یک وکیل فرزندخواندگی در بریتیش کلمبیا مشاوره حقوقی دریافت کنید. ما همچنین توصیه می کنیم که در مورد فرزندخواندگی احتمالی خود با یک آژانس فرزندخواندگی معتبر صحبت کنید.

ارزان ترین روش فرزندخواندگی چیست؟

یک ارزان ترین روش برای فرزندخواندگی وجود ندارد که در همه موارد کاربرد داشته باشد. بسته به والدین احتمالی و نوزاد، ممکن است گزینه های مختلفی برای فرزندخواندگی وجود داشته باشد. توصیه می کنیم شرایط فردی خود را با یک وکیل فرزندخواندگی برای دریافت مشاوره حقوقی در میان بگذارید.

آیا می توان حکم فرزندخواندگی را لغو کرد؟

بند 40 قانون فرزندخواندگی اجازه می دهد حکم فرزندخواندگی در دو حالت لغو شود، اول از طریق شکایت به دادگاه تجدید نظر در مهلت مقرر در قانون دادگاه تجدید نظر و دوم با اثبات اینکه حکم فرزندخواندگی از طریق تقلب به دست آمده است. و اینکه لغو حکمفرزندخواندگی به نفع کودک است.
این یک راهنمای کامل در مورد عواقب فرزندخواندگی نیست. این مشاوره حقوقی در مورد پرونده شما نیست. برای دریافت مشاوره حقوقی باید مورد خاص خود را با یک وکیل فرزندخواندگی در بریتیش کلمبیا در میان بگذارید.

آیا مادر واقعی می تواند با فرزندخوانده تماس بگیرد؟

ممکن است در برخی شرایط به مادر واقعی اجازه داده شود که با فرزندخوانده تماس بگیرد. بند 38 قانون فرزندخواندگی به دادگاه اجازه می دهد تا در مورد تماس با کودک یا دسترسی به کودک به عنوان بخشی از حکم فرزندخواندگی دستوری صادر کند.
این یک راهنمای کامل در مورد عواقب فرزندخواندگی نیست. این مشاوره حقوقی در مورد پرونده شما نیست. برای دریافت مشاوره حقوقی باید مورد خاص خود را با یک وکیل فرزندخواندگی در میان بگذارید.

وقتی حکم فرزندخواندگی صادر می شود چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که حکم فرزندخواندگی صادر می شود، کودک، فرزندخوانده می شود و والدین قبلی هیچ گونه حقوق یا تعهدات والدینی در قبال کودک ندارند، مگر اینکه حکم فرزندخواندگی شامل آنها به عنوان والدین مشترک کودک باشد. علاوه بر این، هر گونه دستور و ترتیبات قبلی دادگاه در مورد تماس یا دسترسی به کودک خاتمه می یابد.این یک راهنمای کامل در مورد عواقب فرزندخواندگی نیست. این مشاوره حقوقی در مورد پرونده شما نیست. برای دریافت مشاوره حقوقی باید مورد خاص خود را با یک وکیل فرزندخواندگی در میان بگذارید.

Call Us Now
WhatsApp