وکلای شرکت Pax law با مسائل حقوقی که کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک هنگام شروع کسب و کار خود با آن مواجه می شوند آشنا هستند. ما همچنین با چالش هایی که کسب و کارها برای یافتن و به کارگیری یک مشاور عمومی قابل اعتماد و آگاه با آنها روبرو هستند آشنا هستیم. امروز یک جلسه با یکی از وکلای ما ترتیب دهید و کمکی را که شایسته آن هستید دریافت کنید:

ساختار کسب و کار کوچک

یکی از اولین سوالاتی که هنگام راه اندازی یک کسب و کار جدید با آن مواجه می شوید این است که آیا باید کسب و کار خود را ثبت کنید و از طریق یک شرکت کار کنید یا اینکه آیا باید از شکل دیگری از سازمان تجاری استفاده کنید، مانند یک شرکت انفرادی یا مشارکت. وکلای ما می توانند شما را در مورد مزایا و معایب ثبت شرکت یا استفاده از یک ساختار تجاری دیگر راهنمایی کنند و می توانند به شما در راه اندازی سریع و کارآمد کسب و کار کمک کنند.

اگر کسب و کار خود را با یک شریک تجاری شروع می کنید، ما می توانیم قراردادهای سهامداران، قراردادهای مشارکت یا قراردادهای سرمایه گذاری مشترک را پیش نویس کنیم تا از همان ابتدا از حقوق شما محافظت کنیم و احتمال بروز اختلافات تجاری را کاهش دهیم.

دریافت کمک در مورد قراردادها و توافق نامه ها

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک، باید قراردادهای زیادی را امضا کنید. این قراردادها می تواند شامل قراردادهای خدماتی، اجاره های تجاری، اجاره تجهیزات، قراردادهای خرید کالا یا دارایی و قراردادهای کار باشد. وکلای متخصص در کسب و کارهای کوچکدر  Pax Law  می توانند در فرآیند مذاکره برای قراردادهایتان به شما کمک کنند و پس از اینکه به توافق رسیدید، متن قانونی قرارداد را برای شما پیش نویس می کنند.

علاوه بر این، اگر در نظر دارید قراردادی را منعقد کنید و از شرایط آن قرارداد مطمئن نیستید، یا در مورد اینکه آیا قرارداد برای شما سودمند است یا خیر، سؤالی دارید، می‌توانید با یکی از وکلای ما مشورت کنید و در مورد موضوع تان مشاوره حقوقی دریافت کنید.

قانون استخدام

اگر کسب و کار شما آنقدر بزرگ شده است که نیاز به کار کارمندانی غیر از خودتان داشته باشد، برای شما مهم خواهد بود که با رعایت همه قوانین فدرال و استانی مربوط به استخدام، از خود و کسب و کارتان محافظت کنید:

  1. واریزی های کارفرما: باید با حسابدار و وکیل خود کار کنید تا مطمئن شوید که تمام مبالغ مورد نیاز کارمندان خود را به سازمان درآمد کانادا واریز می کنید، از جمله واریزی های برنامه بازنشستگی، واریزی های بیمه کار، و مالیات بر حقوق و دستمزد.
  2. سازمان ایمنی کار بریتیش کلمبیا: باید اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم در این سازمان  ثبت نام کرده اید.
  3. انطباق با قانون استانداردهای استخدامی: باید اطمینان حاصل کنید که تمام الزامات قابل اجرای قانون استانداردهای استخدامی، از جمله الزامات مربوط به حداقل دستمزد، اخطارها، شرایط کار، مرخصی استعلاجی و حقوق اضافه کار را رعایت می کنید. اگر در رابطه با تعهدات قانون کار خود سؤالی دارید، Pax Law  می تواند در مورد سوالات تان به شما کمک کند.
  4. قراردادهای کار: بسیار مهم است که شرایط هر قرارداد کاری را به صورت کتبی تنظیم کنید. وکلای ما تجربه و دانش لازم را دارند تا به شما در تهیه پیش نویس قراردادهای کاری کامل برای همه کارمندانتان کمک کنند.
  5. مطابقت با قانون حقوق بشر بریتیش کلمبیا: طبق قانون حقوق بشر بریتیش کلمبیا، کارمندان حق دارند از تبعیض و آزار و اذیت به دلایل ممنوعه در امان باشند. وکلای ما می توانند به شما کمک کنند تا قوانین حقوق بشر را رعایت کنید و در صورت بروز هرگونه ادعایی علیه شما، در دادگاه نماینده شما خواهند بود.

سوالات متداول در کسب و کارهای کوچک

هزینه یک وکیل متخصص در کسب و کارهای کوچک در بریتیش کلمبیا  چقدر است؟

وکلای تجاری در بریتیش کلمبیا، بسته به تجربه، محل دفتر و توانایی‌هایشان، هزینه ساعتی 250 تا 800 دلار در ساعت را دریافت می‌کنند.

آیا کسب و کارهای کوچک به وکیل نیاز دارند؟

کمک یک وکیل می تواند به شما کمک کند تا سود خود را افزایش دهید، خطرات خود و کسب و کارتان را کاهش دهید و با خیالی آسوده تجارت کنید. با این حال، شما ملزم به استخدام یک وکیل به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک نیستید.

ساده ترین ساختار قانونی برای یک کسب و کار کوچک چیست؟

شرکت انفرادی ساده ترین ساختار قانونی برای یک تجارت است. با این حال، انجام تجارت به عنوان یک شرکت انفرادی ممکن است ضررهای مالیاتی برای شما داشته باشد و شما را از انجام تجارت با یک شریک باز دارد.

Call Us Now
WhatsApp