آیا برای بازدید از کانادا برای اقامت موقت اقدام می کنید؟

اگر شرایط لازم را دارید برای سفر به کانادا به ویزای بازدید کننده نیاز دارید. و در غیر این صورت می توانید تا 6 ماه به عنوان اقامت موقت در کانادا بمانید. اگر در مورد برآورده کردن الزامات اولیه یا پر کردن صحیح مدارک نگرانی دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

وکلای مهاجرت Pax Law به شما در مورد یک استراتژی قوی مشاوره می دهند و مطمئن می شوند که تمام مدارک شما به خوبی آماده شده است. ما سالها تجربه در برخورد با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی، کاهش خطر اتلاف وقت و پول، یا احتمالا رد شدن دائمی داریم.

دپارتمان مهاجرت ما تجربه و دانش زیادی دارد تا به شما در این فرآیند کمک کند. در دپارتمان، ما وکیل و کارکنانی داریم که اگر در زبان مادری خود راحت تر هستید، می توانند به چندین زبان صحبت کنند. در دفترمان افرادی داریم که برای راحتی مشتریان خود به زبان های فارسی، روسی، اوکراینی، هندی، پنجابی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

همچنین گزینه های مختلفی برای کسانی که به دنبال بازدید از کانادا برای مدت زمان کوتاه تری هستند، وجود دارد. اتباع خارجی به عنوان توریست یا بازدید کننده موقت، به عنوان دانش آموز با هدف شرکت در یک برنامه مدرسه برای بیش از شش ماه که به مدرک دیپلم یا گواهینامه منتهی می شود، یا به طور موقت در کانادا به عنوان کارگر خارجی موقت کار می کنند مجاز به ورود به کانادا هستند.

در Pax Law ما درک می کنیم که روند مهاجرت چقدر می تواند طاقت فرسا باشد و قول می دهیم در هر مرحله با شما باشیم.

اگر می خواهید امروز موضوع مهاجرت خود را پیش ببرید، همین امروز با Pax Law تماس بگیرید!

سوالات متداول

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

وکلای مهاجرت بین 250 تا 750 دلار در ساعت هزینه خواهند داشت. بسته به محدوده کاری مورد نیاز، وکیل شما ممکن است با پرداخت هزینه ثابت موافقت کند.

آیا یک وکیل می تواند به من برای مهاجرت به کانادا کمک کند؟

وکیل مهاجرتی شما می تواند یک درخواست ویزا کامل برای شما آماده کند تا فرآیند تصمیم گیری برای افسر ویزا آسان تر شود. یک وکیل مهاجرت با تجربه از قوانین و رویه های مهاجرت کانادا اطلاعات عمیقی دارد. علاوه بر این، اگر درخواست ویزای شما رد شود، درخواست دقیق تر شانس موفقیت شما را در دادگاه افزایش می دهد.

آیا برای اقامت دائم کانادا به وکیل نیاز دارید؟

شما نیازی به داشتن یک وکیل برای کمک به درخواست اقامت دائمتان ندارید. با این حال، وکیل مهاجرتی شما می تواند یک درخواست اقامت دائم کامل برای شما آماده کند تا فرآیند تصمیم گیری را برای افسر مهاجرت آسان تر کند، احتمال رد شدن و تاخیرهای طولانی را کاهش دهد.

چه مدت طول می کشد تا مجوز اقامت موقت کانادا را دریافت کنید؟

یک درخواست ویزای توریستی معمولا در 1 تا 3 ماه تعیین تکلیف می شود. مجوز تحصیل یا درخواست مجوز کار معمولاً به همان میزان زمان نیاز دارد. با این حال، اگر مشکلی در برنامه وجود داشته باشد، درخواست کامل نباشد، یا در صورت رد شدن، این جدول زمانی می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر شود.

هزینه مشاوران اقامت دائم کانادا چقدر است؟

چیزی به نام مشاور اقامت دائم کانادایی وجود ندارد. افرادی که خود را به عنوان مشاور اقامت دائم معرفی می کنند نباید به عنوان نماینده استفاده شوند. شما فقط باید به وکلا و مشاوران قانونی مهاجرت کانادا اعتماد کنید تا به شما در روند مهاجرت کمک کنند.

هزینه کارگزاران برای درخواست ویزا چقدر است؟

پاسخ به این سوال به نوع درخواست ویزا، صلاحیت و تجربه نماینده و اعتبار نماینده بستگی دارد. اطمینان حاصل کنید که نماینده مورد نظر شما یک وکیل کانادایی یا یک مشاور قانونی مهاجرت کانادایی است.

آیا استخدام وکیل مهاجرت ارزشش را دارد؟

استخدام وکیل مهاجرتی ارزشش را دارد. در کانادا، مشاوران مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) همچنین می توانند برای ارائه خدمات مهاجرت و پناهندگی هزینه دریافت کنند. با این حال، تعامل آنها در مرحله درخواست به پایان می رسد و در صورت وجود هرگونه پیچیدگی در درخواست، نمی توانند روندهای مورد نیاز را از طریق سیستم دادگاه ادامه دهند.

آیا وکیل مهاجرتی می تواند به روند کار در کانادا سرعت ببخشد؟

بله. وکیل مهاجرتی شما می تواند یک درخواست ویزا کامل برای شما آماده کند تا فرآیند تصمیم گیری برای افسر ویزا آسان تر شود. یک وکیل مهاجرت با تجربه از قوانین و رویه های مهاجرت کانادا اطلاعات عمیقی دارد. علاوه بر این، اگر درخواست ویزای شما رد شود، درخواست دقیق تر شانس موفقیت شما را در دادگاه افزایش می دهد.

آیا می توانید فردی را برای کمک به مهاجرت استخدام کنید؟

بله، شما می توانید یک وکیل واجد شرایط مهاجرت به کانادا یا یک مشاور قانونی مهاجرت کانادا را استخدام کنید تا به شما در روند مهاجرت کمک کند. مراقب باشید که به آژانس‌های مسافرتی فاقد صلاحیت، مشاوران مهاجرتی غیرقانونی یا افراد دیگری که واجد شرایط وکالت در کانادا نیستند اعتماد نکنید.

آیا می توانم بدون داشتن مشاور برای اقامت دائم کانادا اقدام کنم؟

بله، می توانید. با این حال، Pax Law به افراد توصیه نمی کند که خودتان دست به کار شوید و درخواست های مهاجرت خود را ارائه دهید. اشتباهات در درخواست های مهاجرت می تواند عواقب پرهزینه ای داشته باشد و ممکن است هیچ راهی برای رفع خطا بعد از وقوع وجود نداشته باشد. بنابراین، ما به شما توصیه می کنیم که از خدمات یک وکیل مهاجرت یا یک مشاور قانونی مهاجرت کانادا استفاده کنید.

آیا برای مهاجرت به کانادا باید از مشاور استفاده کنم؟

بله، اشتباهات در درخواست های مهاجرت می تواند عواقب پرهزینه ای برای پرونده مهاجرت شما داشته باشد و ممکن است راهی برای رفع خطا پس از رد ویزا وجود نداشته باشد. بنابراین، Pax Law به شما توصیه می کند که از یک وکیل کانادایی واجد شرایط یا یک مشاور مهاجرتی کانادایی تحت نظارت برای کمک به درخواست مهاجرت خود استفاده کنید.

ساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟

هر مورد منحصر به فرد است و بسته به سابقه مالی، تحصیلی و کاری شما، جریان های مهاجرت متفاوتی اعمال می شود. برای دریافت مشاوره فردی باید با یک وکیل واجد شرایط مشورت کنید.

Call Us Now
WhatsApp