آیا ویزا، مجوز تحصیل، یا اجازه کارتان در کانادا رد شده است؟

Pax Law یک شرکت حقوقی مهاجرتی است که در کمک به افرادی که اجازه تحصیل یا کارشان در کانادا رد شده است، تخصص دارد. وکلا و مشاورین قانونی ما در زمینه مهاجرت به کانادا در این زمینه متخصص هستند و می توانند در فرآیند تجدید نظر در مورد تصمیم یا تشکیل پرونده برای بررسی قضایی به شما کمک کنند.

اجازه ندهید رد شدن اجازه تحصیل یا کار، یا درخواست اقامت دائم، مسیر زندگی شما را تغییر دهد. برای کمک گرفتن با Pax Law تماس بگیرید و ما بی وقفه کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم بهترین خدمات نمایندگی ممکن را دریافت خواهید کرد. ما می دانیم که گذراندن این فرآیند به تنهایی می تواند دشوار باشد و ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از شما حمایت کنیم.

فرصت های مهاجرت به کانادا تا به حال اینقدر عالی نبوده است

در سال 2021، دولت کانادا با صدور 401000 اقامت دائم جدید، از بیشترین تعداد مهاجران جدید در یک سال، در تاریخ خود استقبال کرد. وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا، آقای مارکو مندیچینو در 30 اکتبر 2020 اعلام کرد که کانادا قصد دارد در سه سال آینده پذیرای بیش از 1.2 میلیون مهاجر جدید باشد. سهمیه مهاجرتی کانادا به 411000 نفر در سال 2022 و 421000 نفر در سال 2023 نیاز دارد. تأییدیه های ویزای اقامت موقت برای اهداف تجاری و شخصی نیز در سال 2021 به وضعیت قبلی خود بازگشته است و انتظار می رود این روند تا سال 2022 ادامه یابد.

فرصت های مهاجرت در کانادا هرگز اینقدر خوب نبوده است، اما ورود به یک کشور جدید می تواند به طور بالقوه دلهره آور و استرس زا باشد. علاوه بر فرآیند درخواست ویزا، ممکن است در مورد امور مالی و اشتغال، مسکن، دسترسی به خدمات، محدوده زمانی، مراقبت از خانواده، حفظ روابط، مدرسه، سازگاری با زندگی در کانادا، تفاوت‌های فرهنگی، موانع زبانی، سلامتی، ایمنی و غیره نیز نگرانی داشته باشید. رسیدگی به فرآیند درخواست به تنهایی می تواند ترسناک باشد. آیا بهترین استراتژی مهاجرت را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده اید؟ آیا هنگام ارائه درخواست خود، تمام مدارک مناسب را خواهید داشت؟ اگر درخواست شما رد شود چه؟ خیلی راحت ممکن است احساس غرق شدگی و گم شدگی کنید.

استخدام وکیل می تواند بسیاری از ابهامات و اضطراب ها را از روند کار دور کند. هیچ راه حل یکسانی برای مهاجرت وجود ندارد. اینکه کدام یک از بسیاری از کانال های مهاجرتی موجود برای شما مناسب است بستگی به موقعیت منحصر به فرد شما دارد. یک وکیل مهاجرت با تجربه، با دانش عمیق از سیاست ها و الزامات مهاجرتی در حال تحول کانادا، می تواند اطمینان حاصل کند که شما واجد شرایط هستید و تمام مدارکی را که برای هر مرحله درخواست نیاز دارید در اختیار دارید. وکیل شما می تواند احتمال غافلگیری در نقطه ورود را به حداقل برساند و اگر درخواست شما رد شد از شما پشتیبانی کند.

با راهنمایی های تخصصی در مورد گزینه های مهاجرتی خود و انتخاب موثرترین استراتژی برای دستیابی به برنامه های خود، می توانید کاملاً با اطمینان پیش بروید. داشتن وکیل مهاجرتی یک گام مهم در تبدیل ورود شما به کانادا به یک مهاجرت شاد است. زندگی شما به شیوه های هیجان انگیزی در شرف تغییر است، و بار قابل توجه برآوردن تمام الزامات برای ورود آرام به کانادا دیگر بر دوش شما نیست.

خدمات

در Pax Law ما درک می کنیم که روند مهاجرت چقدر می تواند طاقت فرسا باشد و قول می دهیم در هر مرحله با شما باشیم.

ما خدماتی را ارائه می‌دهیم که تمام جنبه‌های مهاجرت به کانادا، از ارزیابی اولیه و مشاوره، تکمیل و پردازش درخواست، تا ارسال درخواست به بخش تجدیدنظر مهاجرت در مورد درخواست های رد شده، و همچنین بررسی‌های قضایی تصمیمات دولت در دادگاه فدرال کانادا را در بر می‌گیرد. تیم ما متشکل از وکلای مهاجرت و مشاوران مهاجرتی تحت نظارت ما از اینکه افسران ویزا چه تعداد اجازه تحصیل کانادا را به شکلی غیر منصفانه رد می کنند آگاه هستند و ما آماده پاسخگویی مناسب در این وضعیت هستیم. تنها در چهار سال، ما 5000 رای رد شدن ویزا/اجازه را نقض کرده ایم.

وکلا و مشاوران قانونی مهاجرت ما در کانادا می توانند در زمینه اجازه تحصیل به شما کمک کنند. اکسپرس اینتری؛ اجازه کار؛ برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)؛ برنامه تاجران ماهر فدرال (FSTP)؛ کلاس تجربه کانادا (CEC)؛ برنامه های اقامت موقت کانادا؛ افراد خوداشتغال؛ حمایت مالی از خانواده همسر و شریک زندگی؛ درخواست و حفاظت از پناهندگان؛ کارت اقامت دائم؛ تابعیت؛ درخواست های تجدید نظر مهاجرت (IAD)؛ عدم پذیرش؛ ویزای استارتاپ؛ و بررسی های قضایی در دادگاه فدرال.

آیا درخواست اجازه تحصیل شما در کانادا شما رد شده است؟ آیا فکر می کنید دلایل ارائه شده توسط افسر مهاجرت غیر قابل توجیه است؟ اگر چنین است، ما می توانیم کمک کنیم.

3 طبقه اصلی مهاجرین به کانادا

کانادا مهاجران از سه طبقه را دعوت می کند: طبقه اقتصادی، طبقه خانوادگی، و طبقه بشردوستانه.

کارگران ماهر تحت طبقه اقتصادی دعوت می شوند تا به تقاضای بالای کانادا برای رفاه روزمره کمک کنند. کانادا دارای جمعیتی در حال رشد و نرخ پایین تولد است که دلیل آن این است که بیشتر افراد خارجی که دعوت می کند کارگران با استعداد هستند. کانادا به این متخصصان با استعداد برای کمک به نیروی کار و توسعه مالی خود نیاز دارد. این متخصصانِ با استعداد، با توانایی های گفتاری کلی، بینش کاری و آموزش می آیند و می خواهند موفق شوند. از این پس، آنها نقش اساسی در تلاش های کانادا برای کمک به توسعه پولی و مدیریت های اجتماعی بر عهده خواهند داشت، به عنوان مثال، در آموزش و پوشش های پزشکی با کمک هزینه.

دومین طبقه کارگر از طریق حمایت مالی خانواده ظاهر می شود. کانادا از دوستان و خانواده ساکنان کانادایی و ساکنان طولانی مدت دعوت می کند، زیرا خانواده های مستحکم بستری برای عموم مردم و اقتصاد کانادا هستند. اجازه ورود به اقوام نزدیک برای داشتن زندگی روزمره در کانادا به خانواده ها کمک مشتاقانه ای را که برای شکوفایی در عموم مردم و اقتصاد کشور نیاز دارند، می دهد.

سومین طبقه بزرگ به عنوان انسان دوستانه و برای اهداف دلسوزانه دعوت می شوند. کانادا به‌عنوان یکی از خاص‌ترین کشورهای جهان، محدودیت‌های اخلاقی برای رفاه حال افرادی دارد که از سوء استفاده و سایر مشکلات فرار می‌کنند، و کانادا از پایان جنگ جهانی دوم رسم طولانی نشان دادن مدیریت دلسوزانه را دارد. در سال 1986، سازمان ملل متحد به افراد کانادایی مدال نانسن اعطا کرد، که قابل توجه ترین افتخار سازمان ملل برای افرادی است که در کمک به مطرودین بزرگ منشی نشان می دهند. کانادا به عنوان تنها کشور دریافت کننده مدال نانسن باقی مانده است.

برنامه های اقامت دائم

تعدادی از برنامه های مهاجرتی کانادا یا «طبقات» وجود دارد که به یک فرد یا خانواده خارجی اجازه می دهد برای اقامت دائم در کانادا درخواست دهد.

کسانی که به دنبال اقامت طولانی مدت در کانادا هستند می توانند برای موارد زیر درخواست دهند:

 • اکسپرس اینتری
  •  برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)
  • برنامه تاجران ماهر فدرال (FSTP)
  • کلاس تجربه کانادایی (CEC)
 •  افراد خوداشتغال
 • حمایت های خانوادگی
 •  پناهندگان
 • برنامه های اقامت موقت کانادا

افرادی که تحت هر یک از طبقات فوق درخواست می دهند باید شرایط درخواست تعیین شده توسط اداره شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) را برآورده کنند. شما می توانید آن الزامات را در اینجا پیدا کنید.

علاوه بر این، تقریباً تمام استان ها و مناطق کانادا می توانند افراد را برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی (PNP) معرفی کنند. این نامزدها باید دارای مهارت، تحصیلات و تجربه کاری برای کمک به اقتصاد آن استان یا منطقه باشند. برای پذیرفته شدن در برنامه نامزدهای استانی باید برای نامزد شدن توسط یک استان یا منطقه خاص کانادا اقدام کنید.

اگر در هنگام بازگشت به کشور خود ترس موجهی برای زندگی خود دارید، ما می توانیم در فرآیندهای قانونی مربوط به درخواست وضعیت پناهندگی کمک کنیم. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که درخواست پناهندگی فقط برای کسانی است که ادعای موجهی دارند. وکلای مهاجرت ما برای کمک به مشتریان برای اقامت در کانادا درگیر جعل داستان نمی‌شوند. سوگندنامه ها و اعلامیه های قانونی که به شما کمک می کنیم تا آنها را آماده کنید باید درست باشند و حقایق وضعیت شما را منعکس کنند. اگر مشتریان حقایق را نادرست بیان کنند تا تصمیمی مطلوب بگیرند، ممکن است برای تمام عمر در کانادا غیرقابل پذیرش شوند.

همچنین گزینه های مختلفی برای کسانی که به دنبال بازدید از کانادا برای مدت زمان کوتاه تری هستند، وجود دارد. اتباع خارجی به عنوان توریست یا بازدید کننده موقت، به عنوان دانش آموز با هدف شرکت در یک برنامه مدرسه برای بیش از شش ماه که به مدرک دیپلم یا گواهینامه منتهی می شود، یا به طور موقت در کانادا به عنوان کارگر خارجی موقت کار می کنند مجاز به ورود به کانادا هستند.

کشورهایی که عموما به آنها خدمات ارائه می کنیم:

• هند

• چین

• فیلیپین

• نیجریه

•فرانسه

•ایالات متحده

• برزیل

• ایران

•افغانستان

• پاکستان

• سوریه

•کره جنوبی

•و سایر…

سوالات متداول

هزینه وکیل پناهندگی در کانادا چقدر است؟

وکلای مهاجرت بین 250 تا 700 دلار در ساعت هزینه می گیرند. اکثر وکلای مهاجرت برای درخواست پناهندگی برای یک فرد مجرد 5000 تا 15000 دلار دریافت می کنند. در Pax Law ، ما 6000 دلار برای متقاضی اصلی و 2000 دلار برای اعضای خانواده همراه دریافت می کنیم.

آیا گرفتن وکیل مهاجرت به کانادا ارزشش را دارد؟

بله. درخواست های مهاجرت می تواند بسیار پیچیده باشد و یک وکیل مهاجرت با تجربه می تواند در صرفه جویی در وقت و انرژی شما و جلوگیری از رد درخواست شما به دلیل نداشتن مدارک کمک کند. علاوه بر این، وکلا به شما کمک می کنند تا در صورت رد درخواست شما، موضوع خود را به دادگاه یا هیئت مهاجرت و پناهندگی ببرید، و ما تصمیم می گیریم در پرونده شما درخواست تجدید نظر کنیم.

آیا یک وکیل می تواند به من برای مهاجرت به کانادا کمک کند؟

بله. درخواست های مهاجرت می تواند بسیار پیچیده باشد و یک وکیل مهاجرت با تجربه می تواند در صرفه جویی در وقت و انرژی شما و جلوگیری از رد درخواست شما به دلیل نداشتن مدارک کمک کند. علاوه بر این، وکلا به شما کمک می کنند تا در صورت رد درخواست شما، موضوع خود را به دادگاه یا هیئت مهاجرت و پناهندگی ببرید، و ما تصمیم می گیریم در پرونده شما درخواست تجدید نظر کنیم.

چگونه یک وکیل خوب مهاجرت به کانادا پیدا کنم؟

هنگامی که لیست خود را به چند وکیل محدود کردید، می توانید در Canlii.org جستجو کنید و ببینید کدام وکیل دارای بیشترین تعداد پرونده و بیشترین تعداد موفقیت در دادگاه است.

هزینه مشاوران مهاجرت کانادا چقدر است؟

بسته به پرونده، یک مشاور مهاجرتی کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 300 تا 500 دلار (یا بالاتر) را دریافت کند یا هزینه ثابتی را دریافت کند.

هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

روند های مختلفی برای درخواست ویزا و اقامت کانادا وجود دارد. بسته به اینکه برای کدام روند درخواست می دهید، هزینه های مهاجرت متفاوت است. مثلا:

برای درخواست اجازه تحصیل:

برای پرداخت اولین سال اقامت خود در کانادا (تقریباً 30000 تا 35000 دلار)، شهریه سال اول و بودجه لازم برای سفر به / و از کانادا ، باید بودجه لازم را داشته باشید.

Pax Law مجموعاً 6000 دلار برای انجام درخواست مجوز تحصیل، ارائه آن به بازبینی قضایی در صورت رد درخواست، و انجام به روز رسانی پس از دادرسی در صورت نیاز، هزینه دریافت می کند.

برای درخواست اجازه کار:

برای دریافت اجازه کار برنامه های مختلفی وجود دارد. اگر به عنوان همسر یک دانشجوی تمام وقت درخواست می دهید، می توانید برای مجوز کار آزاد از LMIA-Exempt درخواست دهید، هزینه ایجاد آن درخواست حدودی می باشد.

برای درخواست انتقالی درون شرکتی:

گزینه های دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، شما می توانید برای اطلاع از گزینه های خود، یک مشاوره با یک وکیل دارای صلاحیت کانادایی یا یک مشاور مهاجرتی کانادایی تحت نظارت در Pax Law تعیین کنید.

آیا وکیل مهاجرتی می تواند به روند کار در کانادا سرعت ببخشد؟

بله. وکیل مهاجرتی شما می تواند یک درخواست ویزا کامل برای شما آماده کند تا فرآیند تصمیم گیری برای افسر ویزا آسان تر شود. یک وکیل مهاجرتی با تجربه از قوانین و رویه های مهاجرت کانادا اطلاعات عمیقی دارد. علاوه بر این، اگر درخواست ویزای شما رد شود، درخواست دقیق تر شانس موفقیت شما را در دادگاه افزایش می دهد.

آیا می توانم بدون داشتن وکیل/ نماینده برای گرفتن اقامت دائم کانادا اقدام کنم؟

بله، می توانید. با این حال، Pax Law ارائه درخواست به صورت فردی را توصیه نمی کند. اشتباهات در درخواست های مهاجرت می تواند عواقب پرهزینه ای داشته باشد و ممکن است هیچ راهی برای رفع اشتباهات وجود نداشته باشد.

تفاوت مشاور مهاجرت با وکیل مهاجرت چیست؟

وکلای مهاجرتی به دادگاه محلی خود فراخوانده می شوند و به عنوان اعضای انجمن های حقوقی محلی خود می توانند در سطوح مختلف دادگاه های بریتیش کلمبیا و سایر استان ها حاضر شوند. مشاوران مهاجرت وکیل نیستند. فعالیت های آنها محدود به ایجاد درخواست های خاص برای شهروندی پناهندگی کانادا است.

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

بسته به پرونده، یک وکیل مهاجرت کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 200 تا 800 دلار را دریافت کند یا هزینه ثابتی را دریافت کند. وکلای ما در Pax Law 400 دلار در ساعت دریافت می کنند.

به عنوان مثال، ما هزینه ثابتی معادل 3000 دلار برای درخواست ویزای توریستی دریافت می‌کنیم و برای درخواست‌های پیچیده مهاجرت هزینه ساعتی دریافت می‌کنیم.

هزینه مشاوران مهاجرتی تحت نظارت کانادا چقدر است؟

بسته به پرونده ، یک مشاور مهاجرتی کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 150 تا 500 دلار یا یک هزینه ثابت را دریافت کند.

به عنوان مثال، ما هزینه ثابتی معادل 3000 دلار برای درخواست ویزای توریستی دریافت می‌کنیم و برای درخواست‌های پیچیده مهاجرت هزینه ساعتی دریافت می‌کنیم.

امتیاز دهید page