مریم چادگانی‌پور در اوایل سال ۲۰۲۴ به تیم حقوقی پکس پیوست. او یک پیرامون کاری ویژه و دقیق در شرکت حقوقی پکس است. با ذهن حقوقی تیز و علاقه فراوان به ارائه خدمات استثنایی، مریم نقش حیاتی در حمایت از تیم حقوقی ما دارد.

مریم دارای پس‌زمینه تحصیلی حقوقی است و مدرک کارشناسی مطالعات حقوقی خود را از دانشگاه کاپیلانو کسب کرده است. او در تحصیلات خود برتری‌های تحصیلی داشته و عنوان “جایزه عالی دیکان” را از دانشگاه به دست آورده و به طور مداوم در لیست دیکان‌های برتر دانشکده قرار داشته است.

به عنوان رئیس سابق انجمن حقوقی کاپیلانو در دوران تحصیلی خود در این دانشگاه، او برنامه‌هایی را برای ترویج دسترسی به دادرسی رهبری کرد. تعهد مریم تازمانه‌ای به داوطلبی در کلینیک‌های بدون هزینه و مشارکت در فعالیت‌های گوناگون دسترسی به دادرسی نشان داد. به علاوه، او عضو دانشجویی انجمن آزادی‌های شهروندی بریتیش کلمبیا است و به فعالیت‌های ارتقاء آزادی‌های شهروندی و حقوق بشر مشارکت فعال دارد.

در اوقات فراغت، مریم علاقه‌مند به لسانشناسی و فلسفه است که نشان از کنجکاوی فکری و تعهد به درک مسائل پیچیده دارد. او همچنین از دودن در مسیرهای کوهستانی لذت می‌برد.

نگرش مثبت و حرفه‌ای او، الهام‌بخش برای افراد اطراف او است و ما به افتخار داریم که او را به عنوان یکی از اعضای تیم خود در شرکت حقوقی پکس داریم.

زبان‌ها
انگلیسی
فارسی
تماس
ایمیل: Chadeganipour@paxlaw.ca
دفتر: 0016047679529
امتیاز دهید page